دوره تهیه صورتهای مالی اساسی همراه باتجزیه وتحلیل همین الان ثبت نام کن!!

مرتضی شباهنگ

کارشناسی ارشد مدیریت مالی

دوره های مرتضی شباهنگ
 • درحال برگزاری
  0 (0)

  با توجه به اهمیت موضوع حقوق و دستمزد و درخواست بسیاری از دوستان عزیز بر خود لازم دانستیم که در مورد حقوق و دستمزد اندکی شرح دهیم . هم‌چنین اکسل حقوق و دستمزد ۹۹ را نیز برای شما دوستان تهیه نمودیم تا بتوانید از آن استفاده نمائید.

  مرتضی شباهنگ
  0
  فوریه 28, 2021
  رایگان
 • درحال برگزاری
  0 (0)

  تهیه صورتهای مالی در سال فقط یکبار برای شرکتهای غیر بورسی و سه مرتبه ( میاندوره ای و سالیانه)برای شرکتهای بورسی و فرا بورسی و شرکتهای وابسته انجام می شود.

  در صورتیکه در فرایند تکمیل آن بی تجربگی و عدم رعایت قوانین و استانداردهای حسابداری صورت بگیرد.معمولا برای موقعیت و جایگاه حسابدار با تجربه وماهر خوشایند نخواهدبود.

  مرتضی شباهنگ
  0
  فوریه 2, 2021
  890,000 تومان
 • تکمیل شده
  0 (0)
  • می‌خواهم وارد بازار کار حسابداری شوم، از کجا باید شروع کنم؟
  مرتضی شباهنگ
  1
  فوریه 26, 2021
  155,000 تومان 99,000 تومان
 • تکمیل شده
  4.0 (1)

  فرصتی مهیا کردیم تا از تجربیات اساتید برتر مالیاتی کشور بهره ببرید و یکبار برای همیشه اجرای اصولی تکالیف مهم و حساس مالیاتی را بصورت آنلاین و در منزل خود آموزش ببینید. بازار مالیاتی بسیار داغ و پرنیاز است البته برای افرادی که می توانند انتظارات دارندگان کسب و کارها و فعالان اقتصادی را حل کنند.

  نگران نباشید !

  دوره صفرتاصد مالیات یکی از معتبرترین و با قدمت ترین دوره های مالیاتی کشور است و ماموریتش پرورش کارشناسان جوان و کارآمد مالیاتی می باشد با توجه به شرایط کرونا به صورت آنلاین توفیق خدمتگزاری داریم.

  مرتضی شباهنگ
  2
  فوریه 23, 2021
  850,000 تومان
درباره مرتضی شباهنگ

کارشناسی ارشد مدیریت مالی
حسابرس رسمی
سابقه حسابرسی شرکت های دولتی و خصوصی

سبد خرید
Subtotal 0 تومان